Skip to content

List od Sammyego Bluma

5 miesięcy ago

347 words

Kolekcjonuję arcydzieła Marvela. Tak samo jak niektórzy moi przyjaciele i moi bracia. Znalazłem 5 ze 100 kart, które paliłem !! Niektórzy z nich byli złoczyńcami, a niektórzy byli herosami. Oto ich imiona Blaze, Gambit, Kingpain, Nick Fury i Red Skull.
PS Te karty są wykonane przez Sky Box. dlaczego tworzą karty dla dzieci, które pokazują palenie.
Sammy Blum
(wiek 7 lat), 5115 Loch Lomond, Houston, TX 77096
Odpowiedź
List Sammy ego został skierowany do Marvel Entertainment Group, która oferuje następującą odpowiedź:
Dla redaktora: pytanie Sammy dotyczące przedstawienia niewielkiej liczby postaci Marvela palących na kartach handlowych podniosło naszą świadomość, że obrazy te mogą być przedmiotem błędnej interpretacji przez młodych entuzjastów kart. Dlatego zdecydowaliśmy się pomijać materiały do palenia ze wszystkich przyszłych kart kredytowych Marvela.
Chociaż dobrowolnie podejmujemy tę decyzję i jesteśmy przekonani o jej rzetelności, chcemy również podkreślić, że żadna karta handlowa Marvela nie miała na celu sugerowania aprobaty palenia. Jesteśmy po prostu gawędziarzami, a my nadajemy wiarygodność naszym bohaterom, umieszczając je w dramatycznych sytuacjach, w których ich zachowania odzwierciedlają zachowania występujące w naszym społeczeństwie. W niektórych przypadkach oznacza to siłę i szlachetność; w innych przypadkach oznacza to, że demonstrują słabości i słabości. W skrócie, przedstawiamy nasze brodawki znaków i wszystko.
Przez lata Marvel przyjmował silną postawę antyspisywczą na różne sposoby. Na przykład opracowaliśmy specjalny komiks dla Amerykańskiego Towarzystwa Walki z Rakiem, który skutecznie dostarcza wiadomości o antysemizowaniu młodym ludziom. Innym przykładem jest szczególnie potężny numer The Amazing Spider-Man wydany zeszłej jesieni, w którym Peter Parker przekonuje swoją żonę, by rzuciła palenie, zmuszając ją do stawienia czoła komuś z rakiem.
Rozszerzając te wysiłki, ponawiamy naszą decyzję o pozostawieniu materiałów do palenia z przyszłych zbiorów kart handlowych.
Terry Stewart
Marvel Entertainment Group, Nowy Jork, NY 10016
Powołanie się na artykuł (1)
[hasła pokrewne: znamie barwnikowe zdjecia, przychodnia zapiecek kielce, jacek bilczyński z dziewczyną ]

0 thoughts on “List od Sammyego Bluma”

Powiązane tematy z artykułem: jacek bilczyński z dziewczyną przychodnia zapiecek kielce znamie barwnikowe zdjecia